kontakt@szkolaumyslu.pl, tel. 501217067

Warsztaty zimowe – ferie 2025

Published by Katarzyna Moroz on

Serdecznie zapraszamy dzieci od 4 lat na nasze warsztaty zimowe.

❄︎ Przedpołudnia – zabawy konstrukcyjne, robotyka i planszówki,

❄︎ Popołudnia – eksperymenty.

❄︎ Można zapisać dzieci na pojedyncze warsztaty, cały dzień lub cały tydzień.

❄︎ Przekąski w cenie, a przy pobycie całodniowym oczywiście również obiad.

❄︎ Więcej informacji: kontakt@szkolaumyslu.pl, 501 217 067

❄︎ Zapisy: https://forms.gle/cebsDsZAFueDtnfK8

Warsztaty zimowe – szczegóły:

  • miejsce: sala Szkoły Umysły w CH Aurora w Dąbrówce (ul. Platanowa 2)
  • cena: 90 zł jeden warsztat, 400 zł przy zapisie na cały tydzień
  • turnusy: 20-24.01 – dzieci 8+, 27-31.01 – dzieci 4+
  • godziny warsztatów przedpołudniowych: 8:30-12:30 – 3 godziny zajęć i 1 godziny zabawy
  • godziny warsztatów popołudniowych: 13:00-16:00 – 2 godziny zajęć i 1 godzina zabawy
  • obiad (dla dzieci zapisanych na cały dzień): 12:30-13:00

Opis:

  • Na zajęciach przedpołudniowych dzieci będą zmagać się z wyzwaniami konstrukcyjnymi STEM z klocków jak i materiałów codziennego użytku. Będziemy też kodować roboty Photon, Ozobot, Bubble, Scootie i Coco oraz rozwiązywać łamigłówki logiczne i grać w gry planszowe
  • Na zajęciach popołudniowych każdy będzie przeprowadzał eksperymenty samodzielnie, pod okiem prowadzącego. Eksperymenty są z bezpiecznym substancjami. Wykonamy wiele kolorowych doświadczeń, zbadamy właściwości tlenu i dwutlenku węgla, temu drugiemu pozwolimy zjechać ze zjeżdżalni, sprawimy by zatańczyła dla nas ciecz nieniutonowska, pobawimy się suchym lodem, dowiemy się dlaczego powstają banki, a może poznamy tajny przepis na płyn do wielkich baniek, przebadany pH i dowiemy się dlaczego wulkany wybuchają.

Prowadzący nasze warsztaty zimowe:

  • warsztaty przedpołudniowe – Magdalena Migda – znana wielu dzieciom uczestniczącym w naszych zajęciach – Od wielu lat pracuje w Szkole Umysłu i współpracuje z innymi instytucjami edukacyjnymi. Posiada ponad 10 lat doświadczenia w pracy z dziećmi oraz nauczaniu matematyki, programowania i biologii. Od początku pracy wspiera dzieci edukowane domowo. Oprócz wykształcenia matematyczno-informatycznego skończyła także studia na kierunku dietetyka.
  • warsztaty popołudniowe – Monika Stygar – Ukończyła biologię oraz ekologię na UAM. Odbywała szkolenia oraz współpracowała prowadząc warsztaty z organizacjami edukacyjnymi Źródła, Ptaki Polskie, Droga do lasu, Cohabitat. Pracowała w Bialosieskim Parku Narodowym, prowadziła Stowarzyszenie Ekotechnologie. Od wielu lat organizuje w ramach własnej działalności gospodarczej warsztaty przyrodnicze, chemiczne i rękodzieła. Szczęśliwa żona i mama czwórki dzieci od 10 lat prowadząca edukację domową.

Categories: Aktualności