Dietetyka

Prowadzimy zapisy na poniższe zajęcia – lokalizcja i termin zajęć do uzgodnienia – kontakt 512392237 – zapraszamy!

• „Pogromcy zarazków” (5 spotkań x 45 minut,  dzieci z klas 0-1)  – zajęcia na temat bezpieczeństwa i higieny żywności,
  • „Wiem co jem” (5 spotkań x 60 minut, dzieci z klas 1-2)  – zajęcia na temat zasad zdrowego żywienia,
  • „Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki” (7 spotkań x 60 minut, dzieci z klas 3-5) – zajęcia na temat mikroskładników odżywczych,
  • „Spotkania z Walentym i spółką” (7 spotkań x 90 minut, dzieci z klas 5-8) – zajęcia na podstawie kryminałów dietetycznych Moniki Oworuszko,
  • „Zdrowo jem, zdrowo rosnę” (5 spotkań x 60 minut, dla rodziców)  – zajęcia na temat zdrowego żywienie dzieci.

Dodatkowo oferujemy indywidualne spotkania z rodzicami (po ok. 60 minut) w trakcie których przeprowadzam wywiady żywieniowe, następnie dokonuję oceny sposobu żywienia i ilościowej wartości odżywczej diety i przy pomocy specjalistycznego oprogramowania komputerowego przygotowuję jadłospisy długoterminowe oraz zalecenia żywieniowe i listy zakupowe (po ok. 1,5 h na jednego klienta).

Zapraszamy! – Kontakt: 512392237 lub szkola.umyslu@gmail.com