kasia-kwadrat

dr Katarzyna Moroz

Doktor nauk matematycznych w zakresie informatyki.  Doktorat uzyskany z wyróżnieniem na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Autorka publikacji naukowych i wystąpień konferencyjnych. Zdobywca szeregu nagród i stypendiów m. in. nagrody Prezesa Rady Ministrów, stypendium Erasmus, nagród wydziałowych i uczelnianych. Instruktor harcerstwa w stopniu podharcmistrza ZHR. Biegle włada językiem angielskim (certyfikat CPE) i włoskim.

Oprócz pracy zajmuje się nauczaniem domowym. Jest praktykiem homeschoolingu dla szóstki swoich dzieci. Amatorsko zajmuje się fotografią dziecięcą. Jej zdjęcia są drukowane w piśmie Cameraraw wychodzącym we Włoszech oraz prezentowane na stronie PhotoVogue. Profil Katarzyny zweryfikowany przez edytorów Vogue Italia jest dostępny na stronie:

Magda

Magdalena

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w pracy z dziećmi oraz nauczaniu matematyki, programowania i biologii. Oprócz wykrztałcenia matematyczno-informatycznego skończyła także studia na kierunku dietetyka. Biegle włada językiem angielskim dzięki edukacji zdobytej w Stanach Zjednoczonych.